Potřebuji onkologickou léčbu

1 Obecné pokyny a informace

Jste v situaci, že Vy nebo Vaši blízcí onemocněli nádorovým onemocněním? Rádi bychom Vám nabídli naši odbornou pomoc. Chápeme, že procházíte velmi obtížnou životní situací a právem očekáváte, že Vaše léčba bude probíhat co nejlepším způsobem při respektování Vašich potřeb. Naším úkolem je poskytovat pomoc, podporu a rady prostřednictvím týmů všech pracovníků v každé fázi léčby.

Naše zařízení a spolupracující specialisté jsou tady proto, aby vám pomohli s Vašimi zdravotními problémy, odpověděli na otázky, které Vás trápí a vytvořili léčebný plán postavený na současném poznání a zároveň i přizpůsobený Vám na míru. Můžeme Vám nabídnout i účast v mezinárodních klinických studiích, zaměřených na testování inovativních léků v onkologii.

Lékaři i další zdravotničtí pracovníci, kteří pracují v Komplexním onkologickém centru Pardubického kraje, patří mezi přední odborníky ve zvolené oblasti. Část z nich se podílí nejen na léčbě, ale současně i na výuce lékařů na třech lékařských fakultách, na postgraduálním lékařskému studiu v oborech radiační a klinická onkologie a na bakalářském či magisterském vzdělávání dalších odborností ve zdravotnictví. Tyto vysoké profesní standardy se promítají do všech aspektů služeb onkologického centra a zajištují, aby každý pacient dostal nejlepší možnou péči.

Jsme schopni nabídnout komplexní léčbu většiny forem nádorových onemocnění, ve výjimečných situacích, kdy neposkytujeme pro vybrané diagnózy specifickou léčbu, budeme schopni Vás odkázat na spolupracující specialisty.

Kromě nádorových onemocnění poskytujeme i léčbu zářením u některých nenádorových chorob.

2 Zvolte pracoviště

Onkologické oddělení Nemocnice Hořovice

K Nemocnici 1106
268 31 Hořovice

Ambulance klinické onkologie Chrudim

areál Chrudimské nemocnice
Václavská 570
537 27 Chrudim

Konziliární ambulance I + II Pardubice

areál Pardubické nemocnice, budova 24
Kyjevská 44
532 03 Pardubice

Ambulance klinické onkologie Svitavy

Nemocniční poliklinika
Kollárova 22
568 02 Svitavy

Ambulance klinické onkologie Ústí nad Orlicí

areál nemocnice Ústí nad Orlicí
Československé armády 1076
562 18 Ústí nad Orlicí