prohlédnout si oddělení ×

Kontakt na oddělení

466 686 535

Klinická onkologie Pardubice

Zajišťuje léčbu cytostatickou, hormonální i cílenou (biologickou) pro pacienty Pardubického kraje z regionu Chrudimska, Ústecko-orlicka, Svitavska, i pro část pacientů Středočeského kraje (okresy Kolín a Kutná Hora).

Aplikace chemoterapie

Kontakt na ordinaci: 466 686 521

V rámci KOC Pardubického kraje, ambulance klinické onkologie máme k dispozici stacionář pro aplikaci systémové léčby (cytostatická, cílená a hormonální) vybavený 20 aplikačními místy.

Na aplikaci chemoterapie se prosím dostavte včas dle termínu objednání do ambulance klinické onkologie, která se nachází v budově č. 24 v areálu Pardubické nemocnice. Před aplikací chemoterapie nemusíte být nalačno, stejně tak i před odběry krve. V opačném případě Vás budeme informovat o nutnosti lačnění. Před návštěvou doporučujeme lehkou snídani. Čas strávený na našem stacionáři je různě dlouhý dle zvoleného chemoterapeutického režimu či idikované terapie, které mohou trvat i několik hodin. Proto je vhodné si s sebou vzít lehkou svačinu a pití v uzavíratelné láhvi (vhodnější neperlivé nápoje). Na stacionáři je možné sledovat TV, možnost připojení na WiFi (heslo k dostání u personálu), možnost zapůjčení knihy či časopisu. S sebou si můžete dále vzít notebook, přehrávač hudby se sluchátky atd. Doporučujeme si obléci pohodlné oblečení k sezení v aplikačních křesech, přezůvky nejsou nutné, možnost použití návleků na boty, které jsou k dostání u personálu. Vhodné jsou volné rukávy pro měření krevního tlaku, odběru krve či aplikaci intravenózní kanyly. Máte-li zavedený intravenózní port, je vhodné si vzít rozepínací halenku, tričko či košile pro lepší manipulaci. S sebou si vždy noste léky, které běžně užíváte či zdravotní pomůcky k vaší běžné denní potřebě (léky, inzulín, stomické a inkontinenční pomůcky atd.), kartičku pojištěnce, objednací kartu pacienta a portovou kartu v případě zavedení intravenózního portu. Hlaste personálu změny v osobních údajích a informaci, zda jste v současné době hospitalizováni na jakémkoliv nemocničním oddělení. V případě jakýchkoliv dotazů, změně zdravotního stavu či nemožnosti se dostavit na chemoterapii, nás kontaktujte na níže uvedených telefonních číslech.

email: chta@multiscan.cz

Ordinační doba

Den Hodiny
- Po 7:30 – 15:00
- Út 7:30 – 15:00
- St 7:30 – 15:00
- Čt 7:30 – 15:00
- 7:30 – 15:00

Adresa a kontakty

Ambulance klinické onkologie
areál Pardubické nemocnice, budova 24
Kyjevská 44
532 03 Pardubice