Potřebuji onkologickou léčbu

1 Obecné pokyny a informace

Jste v situaci, že Vy nebo Vaši blízcí onemocněli nádorovým onemocněním? Rádi bychom Vám nabídli naši odbornou pomoc. Chápeme, že procházíte velmi obtížnou životní situací a právem očekáváte, že Vaše léčba bude probíhat co nejlepším způsobem při respektování Vašich potřeb. Naším úkolem je poskytovat pomoc, podporu a rady prostřednictvím týmů všech pracovníků v každé fázi léčby.

Naše zařízení a spolupracující specialisté jsou tady proto, aby vám pomohli s Vašimi zdravotními problémy, odpověděli na otázky, které Vás trápí a vytvořili léčebný plán postavený na současném poznání a zároveň i přizpůsobený Vám na míru. Můžeme Vám nabídnout i účast v mezinárodních klinických studiích, zaměřených na testování inovativních léků v onkologii.

Lékaři i další zdravotničtí pracovníci, kteří pracují v Komplexním onkologickém centru Pardubického kraje, patří mezi přední odborníky ve zvolené oblasti. Část z nich se podílí nejen na léčbě, ale současně i na výuce lékařů na třech lékařských fakultách, na postgraduálním lékařskému studiu v oborech radiační a klinická onkologie a na bakalářském či magisterském vzdělávání dalších odborností ve zdravotnictví. Tyto vysoké profesní standardy se promítají do všech aspektů služeb onkologického centra a zajištují, aby každý pacient dostal nejlepší možnou péči.

Jsme schopni nabídnout komplexní léčbu většiny forem nádorových onemocnění, ve výjimečných situacích, kdy neposkytujeme pro vybrané diagnózy specifickou léčbu, budeme schopni Vás odkázat na spolupracující specialisty.

Kromě nádorových onemocnění poskytujeme i léčbu zářením u některých nenádorových chorob.

2 Zvolte pracoviště

Onkologické oddělení Nemocnice Hořovice

K Nemocnici 1106
268 31 Hořovice

Ambulance klinické onkologie Chrudim

areál Chrudimské nemocnice
Václavská 570
537 27 Chrudim

Konziliární ambulance I + II Pardubice

areál Pardubické nemocnice, budova 24
Kyjevská 44
532 03 Pardubice

Ambulance klinické onkologie Svitavy

Nemocniční poliklinika
Kollárova 22
568 02 Svitavy

Ambulance klinické onkologie Ústí nad Orlicí

areál nemocnice Ústí nad Orlicí
Československé armády 1076
562 18 Ústí nad Orlicí

3 Podrobné informace

Ambulance klinické onkologie Ústí nad Orlicí
areál nemocnice Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí
466 686 555

Ordinační doba

Den Hodiny
Po 8:00 – 13:00 13:30 – 14:30
Út 8:00 – 13:00 13:30 – 14:30
St 8:00 – 13:00 13:30 – 14:30
Čt 8:00 – 13:00 13:30 – 14:30

V rámci projektu zajištění jednotné onkologické péče pro Pardubický kraj provozuje Onkologické centrum Multiscan Pardubice ambulanci klinické onkologie (AKO) v areálu Orlickoústecké nemocnice. Zajišťuje léčbu chemoterapeutickou, hormonální a následnou dispenzarizaci pacientů. Léčba probíhá na stacionáři s celkem 6 místy k aplikaci onkologické léčby. Chemoterapeutika jsou připravovány v provozu Centrálního ředění sesterské firmy Multiscan Pharma.

E-mail: ako_uo@multiscan.cz

4 Jak se k nám dostanete
– zvolte pracoviště

Při cestě vlakem či autobusem použijte po příjezdu na hlavní vlakové či autobusové nádraží MHD - trolejbus č. 2 nebo 12.

V případě, že cestujete vlakem, lze rovněž vystoupit ve vlakové stanici Pardubice - Pardubičky, která se nachází v bezprostřední blízkosti areálu Pardubické nemocnice.

nebozjistit polohu automaticky
Otevřít mapu v novém okně

48 min 56,1 km

  • Začátek Vaší cesty
  • Multiscan
Nové zadání Otevřít mapu v novém okně

5 Umístění v areálu