Spolupracujeme se zdravotnickými školami

9. 3. 2022

Pro naše stávají zdravotnická zařízení i nové projekty stále hledáme šikovné perspektivní kolegy, kteří se chtějí rozvíjet a společně s námi posouvat holding AKESO na ještě vyšší úroveň.

Souvislá dlouhodobá kampaň na nábor nových zaměstnanců odstartovala v roce 2021 inzercemi jak v odborných a lokálních periodikách a propagacích na našich webech a sociálních sítích, tak přímým intenzivním oslovováním škol nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Navázali jsme spolupráci s desítkami škol napříč obory, přivítali jsme u nás zástupce střední zdravotnické školy v Trnavě, pro fyzioterapeuty chystáme v Rehabilitační nemocnici Beroun den otevřených dveří a plánujeme několik exkurzí pro studenty zdravotnických oborů.

Z osobních schůzek i návštěvy veletrhů jsme získali spoustu cenných kontaktů, které nadále rozvíjíme například v podobě stáží, praxí či nabídkou stipendijních programů nebo týdne na zkoušku. Absolventy motivujeme nabídkou plně vybavených bytů, firemní školkou či nadstandardní péčí pro zaměstnance a jejich rodiny.

 

 

Galerie

V Praze jsme přivítali zástupce střední zdravotnické školy sídlící v Trnavě.