Na radiodiagnostice funguje nový informační kiosek

23. 4. 2021

Oddělení radiodiagnostiky na poliklinice Vektor v Pardubicích přišlo s novinkou. Od března letošního roku začal na hlavní recepci fungovat nový informační panel, který slouží příchozím pacientům k registraci na předem objednané vyšetření a zároveň jako jednoduchý návod, jak dále při návštěvě zařízení postupovat.

„Radiodiagnostika disponuje dvěma recepcemi, z nichž každá je umístěná na opačném konci oddělení. Pro zefektivnění návštěvy pacienta tak nyní využíváme kromě recepčních i informační kiosek, který má zastávat první kontakt s nově příchozím klientem,“ uvádí vedoucí provozu oddělení Barbora Švédová.

Cílem zprovoznění informačního kiosku je ulevit recepčním od jednoduché administrativy spojené s registrací pacienta a pomocí elektronické evidence příchozích ve vnitrofiremním systému zjednodušit práci na oddělení.

Používání informačního panelu je zcela intuitivní a návodné a nezabere více než minutu času. Pro jeho použití je nutné mít u sebe doklad totožnosti (kartička pojišťovny, občanský nebo řidičský průkaz), který se do kiosku vkládá.

Galerie