Multiscan oslavil svátek dětí

17. 6. 2019

První čtvrtek v červnu patřil v Multiscanu nejmenším. V Lanovém centru v Pardubicích byl pro děti zaměstnanců uspořádán 1. ročník Dětského dne s Multiscanem, kde si mohly vyzkoušet stálé atrakce centra i připravená soutěžní stanoviště.

Ačkoliv nebyla předpověď na 6. červen příliš příznivá, do Lanového centra v Pardubicích dorazilo přes 60 dětí. Nakonec se počasí umoudřilo a děti spolu se svými rodiči a prarodiči strávily příjemné odpoledne plné zábavy, her a soutěží.

Program dětského dne byl rozdělen do dvou prostorů. V jedné části centra byl pro děti vyhrazen prostor pro soutěžní stanoviště, kde si děti vyzkoušely různé sportovní aktivity a disciplíny, v druhé si pohrály na stálých atrakcích, jako jsou skákací hrad, lezecká stěna, lanové překážky nebo bungee trampolína.

Po celé odpoledne měly děti zajištěno občerstvení a nápoje, které si mohly vybrat na základě předložených žetonů. Na doplňování tekutin však vždy docházelo jen v rychlosti, protože bylo potřeba vyzkoušet všechny atrakce, a třeba i několikrát po sobě. Za odvahu a bojovnost pak byli malí účastníci odměněni balíčkem s drobnými dárečky.

Společně strávený čas se nesl ve výborné náladě a vzájemném sdružování nejen mezi kolegy, ale i mezi dětmi, které se povětšinou viděly poprvé v životě. Na základě velice pozitivních reakcí věříme, že bude v Multiscanu letošním ročníkem zahájena tradice každoročního dětského dne.  

Co říkají na Dětský den s Multiscanem sami zaměstnanci?

„Chtěla bych moc poděkovat za zorganizování dětského dne. Bylo to úžasné,“ uvádí Martina Jonášová z radioterapie.

„Děkuji za velmi hezkou akci, kluci si ji parádně užili,“ připojuje se Oldřich Vincent, lékař z oddělení diagnostiky.

„Dětský den pro mě byla skvělá šance poznat se s kolegy v roli rodičů a vzpomenout si na naše bezstarostné dětství... a dát prostor radosti z pohybu našim dětem... Ukázat jim, že být na čerstvém vzduchu a poznat nové kamarády je přirozenější, než sedět doma u tabletu či PC a být pod silným vlivem médií,“ shrnuje sestřička z ambulance klinické onkologie Olívie Husnaiová.

Galerie