Mikulášské kouzlení s Multiscanem

29. 11. 2019

Ve čtvrtek 28. listopadu 2019 proběhla mikulášská besídka pro děti zaměstnanců Multiscanu a Multiscan Pharmy. Na akci zavítalo téměř 60 dětí v doprovodu svých dospělých příbuzných.

Program besídky, která se konala v Klubu kouzel a magie v Pardubicích, byl zahájen představením talentované mladé kouzelnice Elišky a pokračoval dalšími dvěma vystoupeními, jež si pro děti připravili stálí členové Klubu. Dětem se kouzlení velmi líbilo, nadšeně podporovaly vystupující a s radostí se do něj zapojily. 

Po kouzelnickém úvodu za dětmi zavítal Mikuláš, čert a anděl a rozdal jim nadílku v podobě sladkostí a ovoce. Ačkoliv se hlavně mladší děti čerta bály, všechny si statečně došly pro odměnu až na pódium k Mikuláši. Součástí akce byla i prohlídka Muzea kouzel, která završila celý odpolední program. 

Dle pozitivních reakcí se mikulášská besídka vydařila a líbila se malým i velkým. 

"Chtěla bych jménem svým a z pověření mých dvou vnuček velice poděkovat za úžasné mikulášské a kouzelnické odpoledne. Nadšení jsem od sedmileté Elišky očekávala, ale že poděkuje i třínáctiletá nadšená Lucka, to jsem byla mile překvapena. Eliška doma zkusila kouzlo nalití mléka do kornoutu, ale nějak se nezdařilo, mléko se neztratilo, i když měla kouzelnickou hůlku. Takže zážitky i mimo mikulášské odpoledne," napsala Bc. Iva Kubátová, manažerka kvality. 

"Můj vnuk Max je od přírody bavič, který se ničeho nebojí. Musím však říct, že s postupujícím časem, kdy mělo dojít na vyvolání jeho jména Mikulášem, značně zvážněl. Bylo vidět, že má z čerta strach, ale nakonec to zvládl dobře. Děkuji za sebe i za něj, že jsme se mohli této akce zúčastnit," uvedla administrativní pracovnice pro zdravotní pojišťovny Ing. Eliška Tomšovská. 

 

 

Galerie