Napsali jste nám

26. 07. 2021

Ráda bych Vám vyjádřila velký dík za vybudování společnosti MULTISCAN. Ve velmi vážném stavu mého manžela se nás na moje požádání ujal pan MUDr. Vít Ulrych (Komplexní onkologické centrum Pardubice). Po všech negativních zkušenostech s Pardubickou nemocnicí jsem se setkala s "PANEM DOKTOREM", hluboce se klaním před jeho profesionálním přístupem, ochotou a péčí o pacienta (i nad rámec pracovní doby). Pan MUDr. Vít Ulrych je nejenom vynikajícím lékařem, ale i vynikajícím člověkem. Děkuji Vám pane inženýre za Váš čas, který jste věnoval mému emailu.
Přeji Vám i Vaší společnosti hodně úspěchů.

27. 5. 2021

Jsem pacientem Vašeho zařízení v Pardubicích, jako mistr správného načasování jsem byl diagnostikován začátkem pandemie covidu-19 a prakticky celý rok jsem byl léčen. Nehledě na to, jak při tak nevyzpytatelném onemocnění přese všechnu péči nakonec dopadnu, bych za ni rád vyjádřil svou velkou vděčnost. Ocenění zaslouží už to, že léčba a veškerá péče je poskytována ve velkoryse řešených, perfektně vybavených a příjemných prostorách, a že vše je bezchybně organizováno. Že za těžkých podmínek roku 2020 nebyla z důvodu rozšiřující se nákazy nijak omezena a dokonce ani sebeméně pozdržena má jistě náročná léčba považuji za projev svého druhu hrdinství všech zúčastněných, ale to, že všichni, se kterými jsem se setkal, byli vstřícní, příjemní, trpěliví a setrvale vlídní, je další bonus, pro onkologického pacienta až neocenitelný. Pan prof. MUDr. Odrážka, má ošetřující lékařka MUDr. Málková i ostatní lékaři, sestřičky na ambulanci a odběrech, všichni na ozařovně, aplikaci chemoterapie a radiodiagnostice, prostě úplně všichni podle mého soudu za loňské těžké situace osvědčili nejen své profesní, ale i mimořádné lidské kvality. Proto mám za to, že jen poděkování přímo jim nestačí a mimo to, že Vaše zařízení a jeho úroveň všude chválím, měl bych o své zkušenosti podat informaci i vedení společnosti, což tímto činím.
Děkuji, Váš pacient, 
L. K. 

4. 3. 2021

Vážený pane profesore, 

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za tatínka, který před několika dny prohrál boj se zákeřnou nemocí. Díky Vám a celému Vašemu týmu ale získal nádherné tři roky života navíc, ze které byl neskutečně vděčný. Po první návštěvě u Vás měl taťka jedno velké přání, a to oslavit své 65. narozeniny, jelikož věděl, že situace je více než vážná. Letos by mu bylo 68, takže přání mu bylo více než splněno. 
Za celou rodinu Vám všem ze srdce děkujeme a doufáme, že malá pozornost Vás i celý Váš tým potěší.

3. 12. 2020

Vážený pane Zavalianisi,

chtěla bych Vám vyjádřit upřímné poděkování za perfektní péči, které si mi dostalo ve Vaší společnosti, tedy v Onkologickém a radiologickém centru Multiscan v Pardubicích. 
Chtěla bych poděkovat celému personálu chemoterapie, který se ke mne choval tak empaticky a mile, že jsem toto v toto v našem českém zdravotnictví nikdy nezažila a velmi si toho vážím. Velké díky za péči a lidský přístup patří paní doktorce Dvořákové a Dostálové, bez jejich podpory bych to jistě nezvládla. Rozhodně si můj obdiv a poděkování zaslouží i pracovníci na oddělení CT a ozařovny č. 2. 
Poprosím Vás, abyste mé poděkování a vděčnost vyřídil celému personálu. 
Dovolte mi svým jménem ještě jednou poděkovat za perfektní péči a skvělý lidský přístup. 

30. 11. 2020

Vážená paní vrchní Elichová, 

chtěla bych poděkovat za úžasný, vstřícný přístup sestřiček, zdravotního bratra Libora, laskavý přístup lékařů. Moc si toho vážím a jsem neskutečně vděčná za fantastický kolektiv.

2. 11. 2020

Dobrý den,

můj manžel je bohužel onkologický pacient, ale když už se to tak přihodilo, jsme velice rádi, že se dostal do Multiscanu v Pardubicích. Když pominu super moderní prostředí, kde krom jiného má klient nad svým lůžkem televizi, nemohu opomenout personál. S kýmkoliv jsme se tam potkali, vždy ochota a úsměv. A pan doktor Randula je úžasný a má naši plnou důvěru. Humor zdravotního bratra Libora manžela vždy pobaví. Představte si, že ten můj chlap se tam každých 14 dní snad i těší. Naše vnučka studuje prvním rokem zdravotní školu, tak třeba jednou bude jednou z Vašich zaměstnanců. 

11. 3. 2019

Příjemná atmosféra a Váš úsměv mě provázely po celou dobu mojí léčby a za to Vám chci poděkovat, děláte svou práci velmi dobře.

24. 1. 2019

Milá děvčata,

chci vám všem poděkovat za skvělý přístup a za to, jak báječně jste se o mě staraly po celé dva, pro mě tak dlouhé měsíce. Všechny jste byly úžasné. 
Přeji vám, ať se vám všem daří, ať máte takový život, jaký si představujete. Oslaďte si jej.