Napsali jste nám

Květen 2024      

Vážená paní ředitelko,

30. 4. 2024 mi skončilo v Pardubicích ozařování, na které jsem jezdila svozem z Nymburka. Ráda bych Vám poděkovala za tak úžasnou službu, připadalo mi, že jezdím na výlet a ne se léčit... A hlavně musím pochválit řidiče, všichni jsou moc milí, empatičtí, to se to léčí samo...

Moc děkuji a přeji krásný den.

JH

Březen 2024

Dobrý den. Prosím o velikánskou pochvalu, popřípadě ocenění pro LIBORA RYTÍŘE, který je

jedním z nejlepších ošetřovatelů. Vše vždy vysvětlí , je plný ochoty a na svém místě. 

Velký dík a hodně úspěchů přeje V. D.

Únor 2024

Vážené a milé sestřičky,

od prosince 2023 do dneška jsem prodělával na Vašem pracovišti ozařování. Viděli jsme se tedy poměrně mnohokrát. Chci Vám všem poděkovat za nesmírně lidský, citlivý přístup, za trpělivost, empatii, ochotu, laskavost a trvalý úsměv na tváři.

M. K.

Září 2023

Vážená paní Višková,

moc Vám děkuji, jménem mé mamky (Milady Dvořáčkové). Máma docenila, hlavně Vaší snahu, za každou cenu ji umožnit pohodlný přesun z Kolína do Pardubic. I když podmínky, které byly ke konci dost zkomplikované nedostatkem aut, jste i tak bravurně vyřešila. Mámu nejvíce potěšilo, že její poslední cesta proběhla s jejím nejoblíbenějším řidičem Pavlem Tichým. Kterému, též patří velké děkuji. Moc si vážím lidí, jako jste Vy.

S pozdravem a poděkováním Plocková.

Leden 2021

Dobrý den paní Víšková,
chtěl bych vám a vašim kolegům řidičům poděkovat za laskavý a vstřícný přístup ke klientům. Když mi stanovili diagnózu (rakovina), zhroutil se pro mne svět. Navíc doporučená léčba v Pardubicích je zhruba 150 km od mého bydliště. 
Ještě jednou bych chtěl vyslovit své poděkování, protože vy jste se mnou ohledně dopravy do Pardubic vždy skvěle komunikovala a dala mi pokaždé i kontakt na řidiče. Řidič, který mne vezl poprvé do Pardubic, byl také velmi laskavý a ochotný. Když to přeženu, staral se o mne jako o malé dítě. Jestli nepotřebuji někde zastavit, občerstvit se, protáhnout se. V nemocnici mne dovedl až do čekárny onkologie a předal do péče lékařů. 
Pro člověka s vážným onemocněním tento lidský přístup hodně znamená. I přístup ostatních řidičů je skvělý. Den předem mi zavolají a dohodneme se, kde mne vyzvednou, a v den odjezdu zavolají, že už příjíždí. Cesta s nimi příjemně ubíhá a člověk zapomene na starosti. Navíc je obdivuji, protože si myslím, že musí vyslechnout a potěšit i klienty, kteří si stěžují na svůj zdravotní stav. 
Doufám, že vás a vaše kolegy řidiče toto poděkování potěší. Připadá mi, že slovy se to ani nedá vyjádřit. 
S přáním hezkého dne váš klient
J. U. z Králova Dvora

Leden 2021

Chtěl bych poděkovat všem, co se o mne hezky starali, co jsem byl v Pardubicích v nemocnici, taky hlavně paní Víškové a jejím hodným šoférům, opravdu byli moc milí a za to jim všem moc děkuji. 
pan Č.

Leden 2021

Měla jsem možnost jezdit svozem do Pardubické nemocnice, který zajišťuje Multiscan. Byla jsem mile překvapená, jak to vypadalo, pánové, kteří auto řídili, jsou velmi ochotní, se vším vám pomůžou, poradí, starají se, jestli je všechno v pořádku. Fungují trochu jako psychologická poradna, cesta vždy rychle utekla a někdy jsem měla pocit, že jedeme na výlet a ne do nemocnice. Jsou velice lidští. Zaslouží si velikou pochvalu a dík.
J. S. 

Leden 2021 

Paní Víšková
za pár dnů budu končit radioterapii u Vaší firmy Multiscan Pardubice, které patří i doprava pacientů k zákrokům na ozařovacích strojích. Píši proto, abych Vám vyjádřil poděkování za tyto služby. 
Během celé doby léčby jsem se postupně setkával se všemi řidiči, kteří tuto činnost zabezpěčují. Jejich práce byla naprosto perfektní na profesionální úrovni, s potřebnou dávkou entuziasmu a emaptie k pacientům. A to naprosto přirozenou formou. 
Já osobně nejvíce oceňuji to, že dovedli přizpůsobit program svozů a rozvozů k potřebám nás - pacientů. Zvláště k mé osobě, kdy mimo ozařování v Pardubicích musím absolvovat dialýzu, a to 5x týdně. S tím souvisí i pravidelné kontroly na odd. Ústeckoorlické nemocnice. To vše zajišťovali tak, abych to zvládal v co nejlepších podmínkách. Nedovedu si představit, že bych toto měl absolvovat bez Vašich služeb! 
Proto Vám, Vašim řidičům a firmě patří můj nejupřímnější dík a jak se říká "Klobouk dolů"! Tak si představuji služby prováděné bez velkých slov a slibů, zajišťované automobily s vysokým komfortem cestování. 
Všem Vám přeji, aby se práce dařila stále tak dobře v naprosté pohodě a v pevném zdraví!
Myslím, že tyto moje pocity sdílejí i všichni ti, kdo tyto služby využívají, i když to třeba nevyjádří jako já. 
Děkuji a jsem s pozdravem
P. N.
Ústí nad Orlicí

26. 07. 2021

Ráda bych Vám vyjádřila velký dík za vybudování společnosti MULTISCAN. Ve velmi vážném stavu mého manžela se nás na moje požádání ujal pan MUDr. Vít Ulrych (Komplexní onkologické centrum Pardubice). Po všech negativních zkušenostech s Pardubickou nemocnicí jsem se setkala s "PANEM DOKTOREM", hluboce se klaním před jeho profesionálním přístupem, ochotou a péčí o pacienta (i nad rámec pracovní doby). Pan MUDr. Vít Ulrych je nejenom vynikajícím lékařem, ale i vynikajícím člověkem. Děkuji Vám pane inženýre za Váš čas, který jste věnoval mému emailu.
Přeji Vám i Vaší společnosti hodně úspěchů.

27. 5. 2021

Jsem pacientem Vašeho zařízení v Pardubicích, jako mistr správného načasování jsem byl diagnostikován začátkem pandemie covidu-19 a prakticky celý rok jsem byl léčen. Nehledě na to, jak při tak nevyzpytatelném onemocnění přese všechnu péči nakonec dopadnu, bych za ni rád vyjádřil svou velkou vděčnost. Ocenění zaslouží už to, že léčba a veškerá péče je poskytována ve velkoryse řešených, perfektně vybavených a příjemných prostorách, a že vše je bezchybně organizováno. Že za těžkých podmínek roku 2020 nebyla z důvodu rozšiřující se nákazy nijak omezena a dokonce ani sebeméně pozdržena má jistě náročná léčba považuji za projev svého druhu hrdinství všech zúčastněných, ale to, že všichni, se kterými jsem se setkal, byli vstřícní, příjemní, trpěliví a setrvale vlídní, je další bonus, pro onkologického pacienta až neocenitelný. Pan prof. MUDr. Odrážka, má ošetřující lékařka MUDr. Málková i ostatní lékaři, sestřičky na ambulanci a odběrech, všichni na ozařovně, aplikaci chemoterapie a radiodiagnostice, prostě úplně všichni podle mého soudu za loňské těžké situace osvědčili nejen své profesní, ale i mimořádné lidské kvality. Proto mám za to, že jen poděkování přímo jim nestačí a mimo to, že Vaše zařízení a jeho úroveň všude chválím, měl bych o své zkušenosti podat informaci i vedení společnosti, což tímto činím.
Děkuji, Váš pacient, 
L. K. 

4. 3. 2021

Vážený pane profesore, 

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za tatínka, který před několika dny prohrál boj se zákeřnou nemocí. Díky Vám a celému Vašemu týmu ale získal nádherné tři roky života navíc, ze které byl neskutečně vděčný. Po první návštěvě u Vás měl taťka jedno velké přání, a to oslavit své 65. narozeniny, jelikož věděl, že situace je více než vážná. Letos by mu bylo 68, takže přání mu bylo více než splněno. 
Za celou rodinu Vám všem ze srdce děkujeme a doufáme, že malá pozornost Vás i celý Váš tým potěší.

3. 12. 2020

Vážený pane Zavalianisi,

chtěla bych Vám vyjádřit upřímné poděkování za perfektní péči, které si mi dostalo ve Vaší společnosti, tedy v Onkologickém a radiologickém centru Multiscan v Pardubicích. 
Chtěla bych poděkovat celému personálu chemoterapie, který se ke mne choval tak empaticky a mile, že jsem toto v toto v našem českém zdravotnictví nikdy nezažila a velmi si toho vážím. Velké díky za péči a lidský přístup patří paní doktorce Dvořákové a Dostálové, bez jejich podpory bych to jistě nezvládla. Rozhodně si můj obdiv a poděkování zaslouží i pracovníci na oddělení CT a ozařovny č. 2. 
Poprosím Vás, abyste mé poděkování a vděčnost vyřídil celému personálu. 
Dovolte mi svým jménem ještě jednou poděkovat za perfektní péči a skvělý lidský přístup. 

30. 11. 2020

Vážená paní vrchní Elichová, 

chtěla bych poděkovat za úžasný, vstřícný přístup sestřiček, zdravotního bratra Libora, laskavý přístup lékařů. Moc si toho vážím a jsem neskutečně vděčná za fantastický kolektiv.

2. 11. 2020

Dobrý den,

můj manžel je bohužel onkologický pacient, ale když už se to tak přihodilo, jsme velice rádi, že se dostal do Multiscanu v Pardubicích. Když pominu super moderní prostředí, kde krom jiného má klient nad svým lůžkem televizi, nemohu opomenout personál. S kýmkoliv jsme se tam potkali, vždy ochota a úsměv. A pan doktor Randula je úžasný a má naši plnou důvěru. Humor zdravotního bratra Libora manžela vždy pobaví. Představte si, že ten můj chlap se tam každých 14 dní snad i těší. Naše vnučka studuje prvním rokem zdravotní školu, tak třeba jednou bude jednou z Vašich zaměstnanců. 

11. 3. 2019

Příjemná atmosféra a Váš úsměv mě provázely po celou dobu mojí léčby a za to Vám chci poděkovat, děláte svou práci velmi dobře.

24. 1. 2019

Milá děvčata,

chci vám všem poděkovat za skvělý přístup a za to, jak báječně jste se o mě staraly po celé dva, pro mě tak dlouhé měsíce. Všechny jste byly úžasné. 
Přeji vám, ať se vám všem daří, ať máte takový život, jaký si představujete. Oslaďte si jej.