Zdravotnická zařízení AKESO holdingu se zúčastnila Veletrhu uplatnění v medicíně v Hradci Králové

11. 4. 2019

Veletrh uplatnění v medicíně má dlouhou tradici. Pořádá se již 10 let a tentokrát se na jeho jubilejním ročníku prezentovaly i Rehabilitační nemocnice Beroun, Onkologické a radiologické centrum Multiscan a Nemocnice Hořovice.

Veletrh zaměřený na studenty lékařských fakult, zdravotních škol nebo farmaceuty se konal 10. 4. 2019 od 10:00 do 17:00 hod. ve Výukovém centru Fakultní nemocnice Hradec Králové a zúčastnilo se ho asi 400 studentů.  

AKESO holding se se svými třemi stěžejními zařízeními stal jedním z hlavních vystavovatelů veletrhu. Kromě osobní prezentace na stánku, vkladu propagačních materiálů do tašek, které studenti dostali jako dárek, a reklamního spotu běžícího na obrazovkách se mohli účastníci dozvědět více i na přednášce, kterou si vzal na starost vedoucí lékař JIP Rehabilitační nemocnice Beroun MUDr. Jan Jeřábek.

„Setkali jsme se s velmi milými mladými lidmi, kterým není jedno, kam povedou jejich další kroky a pečlivě zvažují nejen specializaci, ale i místo, kde by profesně zakotvili. Snažili jsme se zodpovědět všechny jejich všetečné dotazy a s řadou z nich jsme si vyměnili osobní kontakty. Již dnes, den po veletrhu, nám dorazil první e-mail s žádostí o stáž v našem zařízení,“ uvádí tisková mluvčí Onkologického a radiologického centra Naďa Hloušová.

Vzhledem k projevenému velkému zájmu ze strany studentů a potřebě šíření povědomí o holdingu AKESO a jeho zdravotnických zařízeních předpokládáme, že se budeme veletrhů s medicínskou tématikou aktivně účastnit i nadále.    

Galerie