Zdravotnická online poradna

10. 3. 2023

Máte dotaz? Napište nám do naší online poradny.

Na webech zdravotnických zařízení AKESO holdingu funguje od založení webových stránek zdravotnická poradna. Každý den se naši odborníci věnují dotazům od pacientů, kteří se nacházející ve svízelné situaci a potřebují poradit ohledně jejich zdravotního stavu nebo zdraví svých blízkých. Obrátit se se svým dotazem můžete na lékaře napříč odborností v poradně Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun, Onkologického a radiologického centra Multiscan a Diagnostického centra Nemocnice Hořovice. Rádi vám odpovíme a v rámci možností online prostředí poradíme. Na vaše dotazy odpovídá za společnost Multiscan MUDr. Vít Ulrych.

Jak napsat do poradny?

Vyhledejte si jedny z webových stránek našich zařízení, kam váš dotaz spadá. Na hlavní straně sjeďte níž, kde uvidíte označení „Poradna“. Zde kliknete na „Všechny dotazy“, dostanete se tak na stránku poradny, kde máte modré políčko „položit nový dotaz“. Po rozkliknutí už vám nic nebrání se zeptat na cokoliv, co vás trápí.

Na hlavní straně vlevo nahoře uvidíte označení „Poradna“. Dostanete se tak na stránku poradny, kde máte modré políčko „položit nový dotaz“. Po rozkliknutí už vám nic nebrání se zeptat na cokoliv, co vás trápí.