Závody dračích lodí opět s účastí Multiscanu

3. 9. 2019

V letošním ročníku závodu dračích lodí se účastnilo 35 lodí. Naše posádka byla sestavená ze zaměstnanců nemocnic AKESO holdingu a získala tak i svůj název – AKESO.

„Závodů se účastním každý rok a ani letos jsem si nemohla nechat tento skvělý den ujít,“ říká Lenka Lučaníková, výkonná asistentka holdingu AKESO, a dodává: „Nejde jen o ten jedinečný sportovní zážitek, ale je to i skvělá příležitost sejít se s kolegy z našich nemocnic a pobavit se s nimi i mimo pracovní prostředí.“

„I letos byla skvělá atmosféra, a i když jsme se bohužel neumístili na předních místech, parádně jsme si den užili. K dobré náladě, která panovala v našem stanu, kde jsme měli zázemí, samozřejmě pomáhalo i dobré jídlo a pití, které zajišťovala pro nás jako každý rok společnost Zavalianis Sweet, a tak jsme si mohli celý den pochutnávat na výborném řeckém jídle,“ popisuje své zážitky ze závodů Zdeněk Ryba, vedoucí skladu Nemocnice Hořovice.

Děkujeme organizátorům za skvělý sportovní zážitek a budeme se těšit, že se příští rok opět společně jako jeden tým utkáme v závodech dračích lodí na Berounce.

Galerie