Zaměstnanci Mutiscanu vyrazili na víkend do Harrachova

31. 5. 2019

Poslední dva víkendy trávili sestřičky, radiologické asistentky a asistenti a pomocný personál Onkologického a radiologického centra Multiscan v Harrachově. Wellness pobyt dostali jako dárek za náročnou celoroční práci a svědomitou péči o pacienty od majitele Multiscanu Ing. Sotiriose Zavalianise.

Wellness víkend v Orea Resort Sklář Harrachov se uskutečnil v termínech 17.-19. 5. a 24.-26. 5. a zúčastnilo se ho bezmála sedm desítek zaměstnanců a zaměstnankyň Multiscanu.

Program obou víkendů byl nabitý. Po příjezdu na hotel ve večerních hodinách na účastníky čekala bohatá večeře a posezení v hotelovém salonku. V sobotu jsme kromě výšlapu k Mumlavskému vodopádu, do něhož se dokonce odvážila skočit jedna z našich kolegyň zvyklá na pětistupňovou vodu, podnikli výlet na Čertovu horu. Někteří preferovali cestu lanovkou, jiní si kopec vyšlápli pěšky. Po náročném dni na zaměstnance čekal relax v podobě bazénu, vířivky a saun, bohaté večeře a příjemně stráveného společného večera v salonku. Program víkendu byl doplněn o teambuildingovou hru Beat the box, jejímž cílem bylo společné vyřešení zapeklitého logického úkolu. Nedělním obědem byl završen společný víkend, který sklidil velmi pozitivní ohlasy a na nějž se bude jistě rádo a s úsměvem vzpomínat.

A jaké konkrétní dojmy společně strávený čas zanechal mezi účastníky?

"Tímto bychom chtěli poděkovat vedení Multiscanu za možnost strávit jarní wellness víkend ve společnosti kolegů ze všech oddělení firmy. Měli jsme možnost osobně poznat sestřičky a laborantky i z detašovaných pracovišť, se kterými úzce spolupracujeme. Věříme, že společně strávenými chvílemi i do budoucna upevníme naši spolupráci a kolegialitu. Už teď se těšíme na další možnost zúčastnit se jakékoli akce spojené s váborným jídlem, pitím a programem, jako tomu bylo nyní i v Harrachově. Za zmínku stojí i informace, že víkend jsme strávili i ve společnosti ředitele Ing. Pavla Pivrnce a našeho milého majitele Ing. Sotiriose Zavalianise. Děkujeme." Tým oddělení diagnostiky.

S pochvalnou reakcí přišla i kolegyně z řad radiologických asistentek: "Wellness pobyt se mně líbil, ubytování bylo moc hezké, jídla a pití až až, vše vynikající. Jen to moc rychle uteklo. Také bylo super seznámit se se spolupracovníky z diagnostiky a společnými silami vyřešit teambuildingovou hru." 

 

Galerie