Začátek prázdnin jsme zahájili návštěvou Fajnparku

29. 6. 2020

Poslední sobota v červnu patřila dětem našich zaměstnanců. Další ročník Dětského dne s Multiscanem tentokrát proběhl ve Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou, kde si zaměstnanci našeho centra se svými rodinami užili celodenní program plný her a zábavy.

Na malé i velké hosty Fajnparku čekal rozsáhlý areál dokonale a plně využitý rozmanitou škálou atrakcí. Návštěvníci si mohli vyzkoušet například různé druhy skákadel a trampolín, změřit své sportovní a silové možnosti v takzvaném Borecplace, vyzkoušet si jízdu v ufo, mini a safari cars nebo navštívit miniměsto, dinopark či stezku s obřími modely hmyzu.

Po deštivých dnech se teploty o víkendu vyšplhaly až k tropické třicítce. I na to se ve Fajnparku při realizaci pamatovalo, protože v celém areálu je dostatek stinných zákoutí pro ochlazení či je možné využít brouzdaliště v podobě kamenného rybníčku s vodopádem.

Ačkoliv byl původně na červen naplánován výlet do Legolandu, který se musel kvůli pandemické situaci nakonec zrušit a je přesunut na příští rok, čas strávený ve Fajnparku v Chlumci nad Cidlinou byl dle ohlasů zaměstnanců dobře zvolenou náhradou.

„Děkuji za zařízení Fajnparku. Děti si to moc užily,“ pochválil sobotní akci zástupce vedoucího lékárníka Multiscan Pharma Jan Cihlo. 

„Chtěla bych poděkovat za poskytnutí volných vstupenek do zábavního parku v Chlumci nad Cidilnou. Strávili jsem tam celý den a určitě výlet někdy v blízké budoucnosti zopakujeme,“ uvedla Zdeňka Vilasová, datamanažerka společnosti Multiscan. 

 

Galerie


Komplexní onkologické centrum

Komplexní onkologické centrum přijme lékaře

se zájmem o klinickou nebo radiační onkologii.

Více o nabízené pozici