Wellness pobyt pro zaměstnance

25. 1. 2017

Od 13. do 15. ledna 2017 strávili všeobecné sestry a pomocný personál z Onkologického centra Multiscan Pardubice víkend ve Špindlerově Mlýně. Wellness pobyt obdrželi od majitele Ing. Sotiriose Zavalianise jako poděkování za jejich náročnou celoroční práci.

Zaměstnanci byli ubytováni v hotelu Orea Resort Horal, který nabízí široké možnosti pro relaxaci. V příjemném hotelovém wellness centru bylo možno si zaplavat v bazénu, promasírovat a prohřát svaly ve whirlpoolu, sauně, parní lázni či soláriu. Samotná lokalita pobytu vybízela k mnoha sportovním aktivitám jako je lyžování, snowboarding, bruslení nebo procházky zasněženou krajinou. Po delší relaxaci někteří zaměstnanci zatoužili po přísunu adrenalinu a tak navštívili sáňkařskou  dráhu, která je dlouhá  téměř 3 kilometry. Milovníci cyklistiky neodolali hřebenům Krkonoš a rozhodli se je zdolat na fatbike, speciálním kole upraveném pro jízdu na sněhu. Možností zábavy skýtalo toto prostředí mnoho, avšak ta největší s kolegy nás čekala o sobotním večeru, kdy byl připraven společenský večer v music baru Silver Rock. 

A jaké byly dojmy zaměstnanců z pobytu ve Špindlerově Mlýně?

,,Pobyt jsem si skvěle užívala. Služby v hotelu, ubytování, jídlo a wellness bylo dokonalé. Společnost kolegů a akce v music baru Silver Rock byla nezapomenutelná. Už dlouho jsem se takto nezasmála, až mi tekly slzy. Za to moc děkuji,“ dodává Hedvika Antlová z chemoterapeutické ambulance.

,,Chtěli bychom moc poděkovat za wellness víkend všem, kteří nám umožnili odjet do českého Aspenu. Smích, relaxaci, sport, bar a dobrou zábavu jsme aplikovali do praxe a dopadlo to báječně. Se smíchem jsme již odjížděli, ale pobyt předčil naše očekávání. Díky společně prožitým dnům jsme se jen utvrdili v tom, že jsme prima parta.“ shrnuje své  zážitky Lenka Sprateková z  radioterapeutické ambulance.

,,Na horách jsme se fyzicky zničili, ale psychicky velmi vyrovnali a blíže spřátelili. Pro mne to byl velice výjimečný zážitek, který jsem si opravdu užil. Takových výletů by mohlo být více. Tímto bych rád poděkoval celé společnosti Multiscan za jeho realizaci,“ s úsměvem na tváři vypráví Libor Rytíř, z chemoterapeutické ambulance.

Za sebe bych chtěla poděkovat panu Ing. Zavalianisovi, který nám umožnil realizovat víkend s kolegy plný odpočinku, sportu a zábavy. Pro mne jako vrchní sestru je největším potěšením, když vidím, že jsou zaměstnanci spokojení, veselí a dobře naladěni. O to více jsem potěšena, když jsem po návratu z pobytu byla a stále jsem svědkem spokojených výrazů na tvářích zaměstnanců, kteří jsou plni dojmů a zážitků ze společně stráveného víkendu.  Tento wellness pobyt nám umožnil uniknout ze všedních povinností, strávit čas s kolegy mimo pracoviště, lépe se poznat, společně se zasmát a zažít společné zážitky, na které budeme všichni rádi vzpomínat.

Eva Koblížková, vrchní sestra Onkologického centra Multiscan Pardubice

Galerie