Vychází letní číslo časopisu NÉA

19. 8. 2020

Jak napoví obálka, hlavním tématem letního čísla je představení další důležité součásti AKESO holdingu, stavební společnosti Construction Team. Josef Firon, pověřený jejím řízením, vám přiblíží fungování této významné složky naší skupiny. Přestože stále platí bezpečnostní opatření související s pandemií, my intenzivně pracujeme na plánech týkajících se rozvoje nemocnic, a právě stavebně technická část je pro jejich rozvoj zcela zásadní.

Vlastní stavební společnost je jen jedním z klíčů k efektivitě naší společnosti. Tou hlavní je ale systém řízení. Jsme rádi, že právě náš management ocenila společnost Deloitte. Také o tom se v NÉA dočtete. Abychom se pak mohli správně rozhodovat, potřebujeme k tomu přesná data. Pohled do zákulisí naší datové základny vám zprostředkuje další velké téma, jehož průvodci jsou Milan Rufer a František Vlček.

Určitě doporučujeme velký rozhovor s Renatou Starou, radiologickou asistentkou z pardubického Multiscanu, která se zároveň věnuje i hiporehabilitaci dětí.

Další novinkou je, že jsme dokončili rekonstrukci zubních ordinací v Hořovicích, kompletně zrekonstruovali ambulanci dětského lékaře v Žebráku a uvedli do provozu zrekonstruovaný onkologický stacionář ve Svitavách.

Přejeme vám příjemné letní čtení.

Časopis NÉA najdete v našich čekárnách a můžete si ho přečíst také online zde.                


Komplexní onkologické centrum

Komplexní onkologické centrum přijme lékaře

se zájmem o klinickou nebo radiační onkologii.

Více o nabízené pozici