Vánoční večírek 2019

8. 12. 2019

Opět po roce se sešli kolegové ze všech oddělení společnosti, aby si užili nejen zábavy a dobrého jídla a pití, ale tentokrát i koncertu známé popové kapely Slza.

Každý rok na začátku prosince se pořádá vánoční večírek společnosti Multiscan, na kterém se společně sejdou zaměstnanci Multiscan, Multiscan Pharmy a vedení společnosti z centrály v Praze. 

Letošní večírek, který se konal 6. 12. 2019, proběhl stejně jako minule v Music clubu Žlutý pes v Pardubicích. Po oficiálním programu zahrnujícím projevy jednatele společnosti Multiscan s.r.o. Ing. Sotiriose Zavalianise a generálního ředitele AKESO holdingu a.s. Ing. Milana Rufera a tradiční rozdávání poukazů na dovolenou do Řecka dlouholetým spolupracovníkům, vystoupila oblíbená kapela Slza. 

Soudě podle zábavy, která trvala až do pozdních nočních hodin, se večer vydařil na jedničku. 
"Večírek jsem si užila se vším všudy. Pobavila jsem se s kolegy z jiných oddělení, se kterými nejsem v denním kontaktu, ochutnala výborné jídlo a tančila téměř až do rána. Navíc jsem dostala zájezd, což jsem nečekala, a moc za něj děkuji," napsala jedna z obdarovaných kolegyň. 

Galerie