Vánoční večírek 2018

18. 12. 2018

Tak jako každý rok, i letos proběhlo na začátku prosince předvánoční setkání zaměstnanců Onkologického a radiologického centra Multiscan, Multiscan Pharmy a personálu lůžkové části Oddělení radiační a klinické onkologie Pardubické nemocnice. Stejně jako loni se večírek uskutečnil v Music clubu Žlutý pes v Pardubicích a sešlo se na něm více jak 100 hostů.

Na úvod promluvil Ing. Pavel Pivrnec, ředitel Multiscanu Pardubice, který poděkoval všem zaměstnancům za jejich obětavé nasazení a náročnou práci. Majitel firmy Multiscan Ing. Sotirios Zavalianis poděkování završil rozdáním poukazů pro dvě osoby na dovolenou na řecký ostrov Kos. Celkem odměnil šestadvacet zaměstnanců z řad lékařů, zdravotních sester, radiologických asistentů a administrativních pracovnic.

Letošním večírkem provázel pan Tomáš Matonoha, který se zároveň postaral i o zábavu v podobě stand-upu. K poslechu hrála kladenská kapela The Basketles, jež má ve svém repertoáru hlavně písně legendární skupiny The Beatles. Jako překvapení bylo pro hosty připraveno vystoupení brazilské samby v podání třech okouzlujících tanečnic.

Večírek se nesl v příjemné atmosféře a díky dobré náladě se pracovníci zdravotnických zařízení bavili až do pozdních nočních hodin.

Galerie