Vánoční večírek 2017

12. 12. 2017

V pátek 1. prosince 2017 se v Music clubu Žlutý pes v Pardubicích uskutečnilo předvánoční setkání zaměstnanců firmy Multiscan. Byli na něj pozváni nejen pracovníci Onkologického a radiologického centra Multiscan a Multiscan Pharmy, ale i personál lůžkové části Oddělení radiační a klinické onkologie Pardubické nemocnice.

Úvodem ředitel společnosti Ing. Pavel Pivrnec poděkoval všem za celoroční náročnou práci. K zaměstnancům promluvili i náměstkyně pro klinickou a radiační onkologii MUDr. Iveta Kolářová, Ph.D. a náměstek pro radiodiagnostiku MUDr. Dušan Spitzer, Ph.D., MBA.

Majitel firmy Multiscan Ing. Sotirios Zavalianis si velice váží svých zaměstnanců, což dokázal i v předchozích letech nejen tím, že odměnil několik desítek zaměstnanců zájezdem na řecké ostrovy Kréta a Rhodos. Při letošním večírku opět obdrželo jako poděkování za skvělou práci dvacet zdravotních sester, radiologických asistentů, administrativních pracovnic a lékařů vouchery na zájezdy all inclusive pro dvě osoby na řecký ostrov Kos.

Následoval hodinový koncert multižánrové hudební skupiny Voila, perfektně sehraná petice hudebníků přecházela z jednoho stylu do druhého, hrála swing, twist a chanson s občasnou příměsí hip-hopu nebo reggae. Dalších několik hodin hrála skvělá hudební skupina The Basketles, která nás písněmi a vizuální stylizací v podobě dobových kostýmů přenesla do zlaté éry rock and rollu. Zábavou byl pro všechny fotokoutek pardubického fotografa Miroslava Benedy. Nechybělo opět ani výborné občerstvení cateringu Petra Kovárníka. Více jak sto našich pracovníků se dobře bavilo do pozdních nočních hodin.

Galerie

Ředitel společnosti Ing. Pavel Pivrnec
Majitel firmy Ing. Sotirios Zavalianis se staniční sestrou radioterapeutické ambulance Bc. Lenkou Spratekovou při předání zájezdu
Hudební skupina The Basketles
Fotokoutek Miroslava Benedy