V Multiscanu pokračuje testování PCR metodou i v novém roce

5. 1. 2022

Společnost Multiscan eviduje v prvním týdnu nového roku volná místa na PCR testování a je s ohledem na vývoj pandemie připravená kapacitu kdykoliv navýšit.

Již více než rok je jedním z odběrových míst na testování onemocnění COVID-19 v Pardubickém kraji i naše onkologické centrum Multiscan. Svoji činnost začalo antigenními testy a později se přidalo rovněž PCR testování. Odběrové místo, které disponuje samostatným vchodem, je v současnosti v provozu dle poptávky z řad zájemců o testování a je kdykoliv připraveno reagovat na navýšení kapacity související s aktuálním vývojem pandemie.

V prvním týdnu nového roku probíhá testování v pátek 7. 1. v dopoledních hodinách a centrum stále eviduje velký počet volných míst. Pro lepší přehled stavu zaplněnosti míst a hladkému průběhu testování na předem určený čas doporučujeme zájemcům se registrovat, ovšem pracovníci odběrového místa jsou připraveni přijmout v časech testování i neregistrované.

Registraci k PCR testování najdete na webových stránkách společnosti Multiscan https://altoa.cz/rezervace/ms/pcr-test. K dispozici vám je i telefonní linka na recepci centra 466 019 535.