Stacionář pro aplikaci chemoterapie se ve Svitavách dočkal nových prostor

16. 6. 2020

V rámci modernizace oddělení přistoupila společnost Multiscan k rekonstrukci stávajících prostor ambulance klinické onkologie ve svitavské poliklinice. Zároveň do nich byl přesunut i chemoterapeutický stacionář, který se doposud nacházel v nedaleké Svitavské nemocnici. V novém funguje stacionář od 15. června 2020.

„Stejně jako onkologickým pacientům z Pardubic a okolí chceme i pacientům docházejícím na naše detašovaná pracoviště ve Svitavách, Ústí nad Orlicí a Chrudimi zajistit ty nejlepší služby. Kromě poskytování špičkové zdravotní péče a používání moderních léčebných metod je naší prioritou jejich maximální komfort. Věříme, že sloučením ambulance a stacionáře do jednoho místa ulevíme po logistické stránce nejen pacientům, ale zároveň usnadníme práci i našemu zdravotnickému personálu,“ uvedl generální ředitel AKESO holding a.s. Milan Rufer.

Od poloviny června budou tedy onkologičtí pacienti na aplikaci chemoterapie docházet ve Svitavách na adresu ambulance Kollárova 22. Zároveň byly zřízeny i nové telefonní linky do ambulance a na stacionář, a to:

Ambulance klinické onkologie +420 466 019 549,

Stacionář pro aplikaci chemoterapie +420 466 019 547.

Galerie


Komplexní onkologické centrum

Komplexní onkologické centrum přijme lékaře

se zájmem o klinickou nebo radiační onkologii.

Více o nabízené pozici