Radiodiagnostika zakoupila nový ultrazvuk nejvyšší třídy

29. 3. 2019

Od minulého týdne je v provozu nový ultrazvuk Logiq S8 XDclear, který se vyznačuje nejen unikátní technologií vysílání ultrazvukového signálu, ale zároveň i nejmodernějším technickým vybavením.

Kvalitní a komplexní péče, lidský přístup, příjemné prostředí a v neposlední řadě moderní vybavení povyšují špičková zdravotnická zařízení nad ta dobrá. Nutnost neustálého zdokonalování si uvědomuje i radiodiagnostické pracoviště společnosti Multiscan, které nově zakoupilo ultrazvuk nejvyšší třídy Logiq S8 XDclear od společnosti GE Healthcare.

Plně digitální ultrazvukový systém se vyznačuje unikátní technologií vysílání, přijímání a zpracování ultrazvukového signálu poskytující maximální kvalitu zobrazení ve všech zobrazovacích módech.

Systém vyniká jednoduchou obsluhou zejména díky pomocnému barevnému dotykovému LCD displeji. Ultrazvuk disponuje 23" monitorem s vysokým rozlišením a elektronicky přepínatelnými 4 aktivními porty pro připojení elektronických sond.

K dispozici jsou sondy pro zobrazování břišních orgánů, měkkých tkání, cév, srdce a vyšetřování malých dětí.

„Ačkoli je stávající ultrazvuk plně funkční, chceme jít s dobou a nabízet našim pacientům vyšetření na těch nejlepších přístrojích. Díky Logiqu S8 máme k dispozici vše, co ke kvalitní diagnostice potřebujeme,“ uvádí MUDr. Petra Jiříčková, vedoucí lékařka Radiologického centra Multiscan.

Galerie