Opět jsme se účastnili závodů dračích lodí

8. 9. 2020

Již 15. ročník akce Berounský drak 2020 se konal 4.–5. září v krásném a příjemném prostředí kempu Beroun u řeky Berounky.

Tým složený z lékařů, zdravotních sester, ošetřovatelů a administrativního personálu z Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologického a radiodiagnostického centra Multiscan v Pardubicích nemohl nést jiný název než název holdingu, do kterého všechna tato zdravotnická zařízení patří. Posádka AKESO, která čítala 25 závodníků, se sešla v kempu již v pátek, kdy byla možnost si jízdu na dračích lodích vyzkoušet a v sobotu již nastoupila připravena zvítězit.

„Letos jedeme po šesté. Každý rok se snažíme předvést s kolegy nejlepší možný výkon. Myslím si, že ač netrénujeme jako ostatní posádky během celého roku a v podstatě ladíme tempo a styl až v den samotného závodu, troufám si říci, že letos jsme pádlovali ze všech ročníků nejlépe. Jeli jsme prostě jako jeden tým,“ řekla kapitánka posádky Lenka Lučaníková, výkonná asistentka AKESO holdingu. „Po celý den panovala v našem stanu, kde jsme měli zázemí s občerstvením, výborná nálada. Viděli jsme krásně na Berounku, takže jsme mohli sledovat rozjezdy ostatních lodí. Věřím, že se v příštím roce opět sejdeme a pokusíme se umístit na dobrém místě.“

Galerie


Komplexní onkologické centrum

Komplexní onkologické centrum přijme lékaře

se zájmem o klinickou nebo radiační onkologii.

Více o nabízené pozici