Opět jsme ocenili vybrané zaměstnance zájezdem do Řecka pro dvě osoby

22. 4. 2022

Jako poděkování za obětavou práci získávají každý rok naši zaměstnanci od majitele holdingu AKESO Sotiriose Zavalianise zájezd do Řecka pro dvě osoby do hotelového komplexu.

„Věříme, že úspěch celého holdingu závisí nejen na práci našich lidí, ale i na jejich spokojenosti. Proto velmi rádi každoročně odměňujeme dlouholeté kolegy zájezdy do přímořských letovisek. Letos bylo oceněno přes 50 pracovníků ze všech našich zdravotních zařízení, kteří získali zájezd na ostrov Kos do hotelového komplexu Atlantis,“ řekl Sotirios Zavalianis.

„V únoru jsem byla velmi potěšena zájezdem na ostrov Kos. Po dvou letech „covidové“ izolace jsem ráda, že se svojí rodinou mohu využít letní dovolenou k relaxaci a pobytu v krásném prostředí slunného řeckého ostrova. Děkujeme majiteli a vedení firmy za rodinné zážitky, ale také za možnost společných chvil strávených se svými spolupracovníky,“ uvedla Iva Kubátová, manažerka kvality společnosti Multiscan.

„Chtěla bych moc poděkovat za možnost jet na tak úžasnou dovolenou. Nikdy jsem na takhle nikde nebyla a už se nemohu dočkat. A těším se na spoustu nových zážitků a poznávání nových míst a lidí,“ popsala Renata Stará, radiologická asistentka oddělení radiační onkologie.