Nové vydání časopisu Néa

26. 2. 2021

Loňský rok byl pro nás všechny hodně náročný, a i ten letošní zatím nepřináší příliš dobrých zpráv. Všichni naši zaměstnanci odvádí neuvěřitelnou práci a patří jim za to obrovský dík. V novém čísle časopisu NÉA si můžete přečíst rozhovory s některými z nich.

Připravili jsme pro vás skvělý rozhovor s naší novou výkonnou ředitelkou Martinou Kulštejnovou, která poznala naše zařízení ještě dříve než u nás začala pracovat. V rozhovoru mluví o tom, jak se k  nám dostala, na čem pracovala a také o investicích, které připravujeme.

Přečíst si můžete také povídání s hlavní sestrou hořovické nemocnice. Pro někoho může být překvapením, že tuto pozici zastává muž – je to Jiří Pichlík, který se s vámi podělí o svůj příběh.

Dozvíte se také například jak v rámci ergoterapie pracujeme s cvičnou kuchyní a koupelnou a připravili jsme pro vás i přehled investic, které se v následujících letech chystají. V Berouně bude do poloviny roku stát skelet a střecha Centra duševní rehabilitace a začne výstavba vnitřních prostor. Také do konce roku vznikne nová školka pro děti našich zaměstnanců. V Hořovicích dokončíme v dubnu tohoto roku větší část bytů pro zaměstnance a rádi bychom začali s výstavbou dalších. Ještě letos zahájíme výstavbu nového křídla hořovické nemocnice, což bude obrovská investice, kterou bychom chtěli dokončit do 5 let. V onkologickém centru Multiscan zase od října nabízí své služby pacientům nemocniční psycholožka, s níž si budete moci rozhovor přečíst v příštím čísle. 

To je jen ukázka z aktuálního vydání. Odpočiňte si od negativních zpráv a užijte si novou NÉU, kterou najdete online zde a zároveň vytištěnou v ambulancích našich nemocnic.

Přejeme vám příjemné čtení.


Komplexní onkologické centrum

Komplexní onkologické centrum přijme lékaře

se zájmem o klinickou nebo radiační onkologii.

Více o nabízené pozici