Nová vrchní sestra Onkologického centra Multiscan Pardubice

18. 3. 2018

Dne 15. března 2018 byla na základě výběrového řízení jmenována do funkce vrchní sestry Onkologického centra Multiscan Pardubice Mgr. Barbora Švédová.

„Role zdravotní sestry je důležitá ve všech oborech. Těším se na spolupráci s naší novou vrchní sestrou. Jak jsem ji měl možnost poznat, nepochybuji, že budou dobrou manažerkou a že pacient bude u našeho personálu vždy na prvním místě," říká ředitel Multiscanu Ing. Pavel Pivrnec. 

„Každodenní práce týmu zaměstnanců onkologického centra dává dohromady smysluplnou mozaiku péče, porozumění a pomoci, která je tolik potřebná našim pacientům. Mám ráda svoji "pracovní rodinu" a doufám, že z nové pozice budu moci svým kolegům poskytnout co nejlepší zázemí pro jejich náročnou práci," dodává nová vrchní sestra.

Mgr. Barbora Švédová vystudovala Střední zdravotnickou školu v Chrudimi. Po absolvování bakalářského oboru ošetřovatelství a magisterského oboru všeobecná sestra na Fakultě zdravotnických studií Univerzity Pardubice nastoupila jako sestra v intenzivní péči v Ústřední vojenské nemocnici v Praze. Dále působila několik let jako farmaceutický reprezentant a vedoucí personálního oddělení v rodinné společnosti. V Onkologickém centru Multiscan pracuje od r. 2014, naposledy jako vedoucí sestra konziliárních ambulancí.