Na konci června jsme opět po roce potěšili děti našich zaměstnanců

9. 7. 2021

Již třetím rokem pořádá společnost Multiscan akce i pro děti zaměstnanců. Po prvním ročníku, který se v rámci Dětského dne s Multiscanem konal v Pardubicích, následovaly výlety do zábavních parků. Minulý rok jsme navštívili Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou, letos padla volba na Mirakulum v Milovicích u Nymburka.

Malým i velkým návštěvníkům bylo zajištěno celodenní vstupné, v rámci něhož si mohli vyzkoušet velké množství atrakcí, které tento rozsáhlý park nabízí. Děti se mohly pobavit například v lanovém centru, v dřevěném hradu nebo na skákacích trampolínách, vyzkoušet si tubing, obří kolotoč a houpačky, projít se bludištěm, podzemními chodbami, lesní naučnou stezkou nebo se zchladit vodním světě.  

Počasí nám nabídlo příznivé teploty, které přímo vybízely v Mirakulu strávit opravdu celý den, a dle reakcí zaměstnanců byli spokojeni jak dospělí, tak jejich malé ratolesti.  

„Posíláme poděkování za sobotní rodinnou zábavu. Moc jsme si to užili. Děkujeme,“ uvedla MUDr. Klára Šafránková, lékařka z detašovaného pracoviště v Nemocnici Hořovice.

Galerie