Multiscan uspořádal Den mediků se zájmem o onkologii

19. 6. 2024

Na začátku května proběhl v našem onkologickém centru první ročník Dne mediků se zájmem o onkologii. Studenti všech ročníků lékařských fakult si mohli prohlédnout pracoviště a seznámit se s lékaři, kteří zde pracují.

Bohatý odpolední program zahrnoval neformální setkání studentů lékařských fakult s paní ředitelkou, vedoucími lékaři, vrchní sestrou a mladými lékaři našeho centra. Součástí programu byla i detailní prohlídka pracoviště a diskuse nad tím, co budoucí lékaře nejvíce zajímá.

Po celou dobu setkání bylo k dispozici občerstvení a na závěr jsme studentům, kteří k nám zavítali, rozdali drobné dárečky. Dva ze studentů si od nás navíc odnesli poukaz v hodnotě 1 000 Kč do řecké restaurace FILEMA v Praze.

„Byli jsme mile potěšeni zájmem o naše pracoviště. Dorazili k nám studenti nejen z nedalekého Hradce Králové, ale i z Prahy nebo Brna. Bezprostředně po této akci se nám již ozvalo několik studentů, kteří by s námi do budoucna chtěli spolupracovat. Bereme to jako ukazatel, že aktivity tohoto typu mají smysl a jsou dalším prostředkem, jak budoucí malé lékaře oslovit,“ uvedla tisková mluvčí onkologického a radiologického centra Multiscan Mgr. Naďa Hloušová