Jsme jedna z 16 nejlépe řízených firem Česka

16. 6. 2021

I v letošním ročníku programu Czech Best Managed Companies, který oceňuje kvalitu řízení předních soukromě vlastněných společností, jsme byli oceněni jako jedna z 16 nejlépe řízených firem Česka pro rok 2021.

Nezávislá odborná porota hodnotí u každé oceněné společnosti 4 klíčové pilíře – firemní strategii, řízení a finanční výkonnost, produktivitu a inovace, firemní kulturu.

„Titulu Czech Best Managed Companies si velmi vážím. Získání takovéhoto ocenění je dalším důležitým milníkem na naší cestě k poskytování zdravotní péče v České republice na nejvyšší možné úrovni,“ říká Sotirios Zavalianis, majitel AKESO holdingu, do kterého spadá mimo jiné i Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologické a radiologické centrum Multiscan. 

Porota oceňuje kvalitu řízení včetně jejich managementu.

„V čele naší společnosti stojí lidé, pro které je práce v AKESO holding součástí celého profesního života, tudíž toto ocenění i pro ně znamenalo potvrzení, že náš společný sen budujeme správným směrem. Loňský i letošní rok, který se točí kolem pandemie COVID-19, stvrdil ještě více soudržnost a týmovou spolupráci v rámci celého našeho holdingu. Opětovné ocenění tímto titulem i v letošním roce je tedy na místě,“ popisuje Zavalianis.

„Dokázali jsme, že i během pandemie, která ochromila celý svět, jsme schopni řídit společnost efektivně, řešit neobvyklé situace flexibilně a předvídat další vývoj. Pandemie naše vize a plány nezastavila, spíše posílila. Některé projekty jsme upravili tak, abychom v případě obdobné hrozby byli ještě lépe připraveni. Jsem přesvědčen, že se všem dalším budoucím výzvám dokážeme postavit čelem jako jeden tým, s odpovídajícím pracovním nasazením a chutí dělat věci lépe, než je standard, při zachování našich priorit, které jsou zároveň naším heslem: Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.,“ dodal Sotirios Zavalianis.

Galerie