Informace pro pacienty

2. 1. 2018

Vážení klienti Komplexního onkologického centra, společnost MULTISCAN se ve své snaze o zkvalitňování péče a uplatňování nejmodernějších technologií v praxi rozhodla nainstalovat v následujících týdnech otevřenou magnetickou rezonanci (MR), přímo do ozařovny brachyterapie a umožnit tak léčbu zářením přímo pod kontrolou MR.

Jedná se o, v České Republice, unikátní řešení, které vyžaduje specifické stavební úpravy. Zvolili jsme pro jejich provedení toto období právě proto, že v období vánočních svátků bylo uzavřeno lůžkové oddělení ve 3 a 4. patře této budovy a stavební práce tak mohly probíhat nepřetržitě. Zároveň bychom neradi přerušovali Vaši léčbu či případně jinak omezovali službu Centra našim pacientům. Toho se dá dosáhnout pouze v situaci, kdy práce budou probíhat za provozu. Proto bych se vám rád omluvil za vzniklá dočasná omezení a nepříjemné důsledky probíhajících stavebních prací. Zároveň bych vás rád požádal o trpělivost a toleranci, protože celková situace nebude lehká ani z hlediska organizace vaší léčby.
Děkuji vám za pochopení a věřím, že společně tuto situaci zvládneme bez problémů a že již brzy bude moci nově instalovaný přístoj sloužit pacientům.

Ing. Pavel Pivrnec
ředitel společnosti Multiscan s.r.o.