Dračí lodě v Berouně, opět i s účastí Multiscanu

12. 9. 2018

Lékaři, sestry i nelékařský zdravotnický personál našich zdravotnických zařízení se utkali v 13. ročníku závodů amatérských posádek dračích lodí na řece Berounce.

Letošního závodu se účastnilo celkem 40 posádek. Mezi personálem nemocnic byl o závod velký zájem, tudíž byly sestaveny posádky hned pro pět lodí, přičemž jedna z lodí se umístila se svými časy na úctyhodném 25. místě. Letošní závody probíhaly na přelomu prázdnin a školního roku v kempu u Berounky.

„Proti minulému ročníku, kdy jsme skončili na předposledním místě, jsme letos zaznamenali značné zlepšení a skončili jsme ve středu závodní listiny. To bylo dáno kvalitním pátečním tréninkem a přípravou a hlavně stabilním týmem, se kterým se už dobře známe. Budeme se těšit na příští ročník,” uvádí Jan Beneš, obchodní konzultant Multiscanu.

„Berounských dračích lodí se účastním pravidelně. I když nám letos nepřálo počasí, byla skvělá atmosféra, což se promítlo oproti loňsku i do našeho výsledku. Doufám, že příští rok přijede ještě více kolegů z Pardubic,“ těší se Lenka Lučaníková, asistentka jednatele Multiscanu z pražské centrály.

„Byl to nezapomenutelný zážitek. Je vždycky fajn, když se sejdou lidé s nadšením pro sport. Nálada byla skvělá, jen počasí nám moc nepřálo,“ komentovala dění na akci Kristýna Kronďáková, asistentka vedení Nemocnice Hořovice. „Byla to úžasná teambuildingová akce. Ač patříme pod jednu společnost, moc příležitostí, kdy se můžeme setkat s kolegy z Nemocnice Hořovice a Multiscan Pardubice není. Po celý den byla v našem zázemí přátelská atmosféra a to i během závodu, kdy jsme soutěžili proti sobě,“ doplnila Pavla Košková, vedoucí ergoterapeutka z Rehabilitační nemocnice Beroun.

„Vždy rádi vidíme, když se personál stýká i mimo pracovní prostředí. Obzvláště ve zdravotnictví je důležité, aby lidé na pracovišti spolu vycházeli. Společných akcí pro zaměstnance připravujeme více. Na podzim se bude například konat bowlingový zápas či volejbalový turnaj,“ popisuje mimopracovní aktivity Andrea Kropáčová, vedoucí personálního oddělení Nemocnice Hořovice.

Galerie