AKESO patří k nejlépe řízeným společnostem v Česku

25. 6. 2020

Poradenská společnost Deloitte uděluje hodnocení Best Managed Companies po celém světě již více než dvacet let.

AKESO holding, mateřská společnost našeho zdravotnického zařízení, si hodnocení vysloužila na základě svých výsledků v oblasti řízení, inovací, finanční výkonnosti a také kultury. Jde o ocenění nejen pro holding, ale také pro všechna zařízení a lidi, kteří v nich pracují.

„Posouzení našeho fungování nám dává jistotu, že jdeme správným směrem. Získali jsme potvrzení, že jsme silní, flexibilní a naše plány do budoucna udržitelné. I když jde o ocenění mateřské společnosti, nejde opomenout jednotlivá zařízení, jejichž management dennodenně řeší provoz i růst,“ řekl Milan Rufer, generální ředitel AKESO holdingu.

O ocenění Best Managed Companies

V globálním programu Best Managed Companies společnosti Deloitte již 27 let oceňuje kvalitu řízení soukromě vlastněných firem včetně jejich managementu. Letos vůbec poprvé vyhlásila výsledky také v České republice. Nezávislá odborná porota hodnotila u každé oceněné společnosti 4 klíčové pilíře – firemní strategii, řízení a finanční výkonnost, produktivitu a inovace, firemní kulturu. Mezi oceněnými společnostmi jsou vedle holdingu AKESO například rodinná firma Liko-S, výrobce cihel Heluz, internetová lékárna Pilulka.cz nebo Zásilkovna. Více o ocenění si můžete přečíst v příloze Hospodářských novin zde.

Galerie


Komplexní onkologické centrum

Komplexní onkologické centrum přijme lékaře

se zájmem o klinickou nebo radiační onkologii.

Více o nabízené pozici