Odborný administrativní pracovník-specialista

Odbor zdravotní politiky a úhrad hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

Náplň práce:

•        kontrola vyúčtování od zdravotních pojišťoven („ZP“); vč. přípravy námitek k vyúčtování

•        garance správnosti hodnot ve smluvních ujednáních

•        příprava podkladů a analýz pro jednání se ZP, případně státní správou (KÚ, MZ ČR…)

•        modelace dopadů „úhradové“ vyhlášky na činnost řízených zdravotnických zařízení („ZZ“)

•        analýza dopadů návrhů cenových ujednání od ZP; vč. přípravy připomínek a vhodných úprav

•        vyhodnocování a predikce výše úhrady od ZP, optimalizace způsobů úhrady

•        monitoring produkce zdravotní péče ZZ dle jednotlivých ZP

•        příprava analýz, podkladů, přehledů a reportů pro vedení společnosti

•        analyzování nákladů a výnosů dle jednotlivých pracovišť, podklady pro řízení zdravotní péče v souvislosti s její úhradou, controlling vykazované zdravotní péče

•        spolupráce na implementaci a rozvoji MIS

•        nastavení jednotných číselníků, metodik, reportů potřebných pro oblast úhrad

Požadujeme:

•        požadované vzdělání: optimálně VŠ bakalářské či magisterské, vhodného zaměření

•        znalost práce na PC - MS OFFICE (Word, Excel, Access), analytické nástroje pro dolování dat

•        výhodou znalost specifik ekonomiky sektoru zdravotnictví, zejména pak v oblasti úhrad a efektivnosti poskytování zdravotní péče

Očekáváme:

•        vysokou míru spolehlivosti, pečlivosti, zodpovědnosti, svědomitost

•        osobní nasazení, iniciativnost, být silný v komunikaci, analytické a logické myšlení

•        samostatnost – není potřeba dostávat dílčí úkoly, schopnost zorientovat se, co je třeba dělat a udělat to, dotahování úkolů do konce

Nabízíme:

•     Zázemí společnosti s významným postavením na trhu

•     Zaměstnanecké výhody a benefity

•     Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

•     Pracoviště: Praha

•     Nástup: ihned nebo dohodou

•     Pracovní poměr: HPP

Místo pracovní pozice je: Multiscan s.r.o., Okruhová 1135/44, 155 00 Praha 5

Motivační dopis s životopisem zašlete, prosím, na e-mail: lucanikova@akesoholding.cz, Lenka Lučaníková, do předmětu uveďte: Odborný administrativní pracovník-specialista

V souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), v platném znění (dále jen „GDPR“) dáváte svým zaslaným životopisem souhlas se zpracováním osobních údajů.

V případě Vašich dotazů o rozsahu, účelu a dalších svých právech týkajících se zpracování osobních údajů se prosím obraťte na dpo@multiscan.cz

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte nás