Odborný administrativní pracovník/asistent ředitele

Odbor zdravotní politiky a úhrad hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

odborný administrativní pracovník/asistent ředitele

Náplň práce:

•       administrativně-sekretářské činnosti odboru

•       organizování návštěv a porad, péče o návštěvy

•       vyřizování administrativní agendy a korespondence, vedení evidence úkolů a sledování termínů jejich plnění

•       pořizování záznamů z porad a jednání včetně přípravy potřebných podkladů

•       plnění operativních úkolů

•       vedení a správa agendy smluvních vztahů; vyřizování administrativních úkonů

•       vedení agendy, správa a administrace smluv se zdravotními pojišťovnami vč. veškerých dodatků a příloh

•       příprava podkladů pro jednání se ZP, ZZ, státní správou a samosprávou

•       zajištění příslušné agendy ve vztahu ke správním orgánům např. KÚ, MZ ČR… (registrace, výběrová řízení...)

•       tvorba metodik a postupů pro pracoviště řízených pracovišť a ZZ

•       spolupráce s oddělením zdravotních pojišťoven řízených ZZ

•       příprava příslušných analýz a přehledů

Požadujeme:

•       Požadované vzdělání: min. SŠ (výhodou VŠ bakalářské či magisterské vhodného zaměření)

•       administrativní praxe ve zdravotnictví výhodou

•       Znalost práce s PC (znalost práce v MS OFFICE (Word, Excel - úroveň velmi dobrá, znalost dalších aplikací vítána)

•       Řidičský průkaz sk. B výhodou

•       Komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, asertivita, práce v týmu

Nabízíme:

•     Zázemí společnosti s významným postavením na trhu

•     Zaměstnanecké výhody a benefity

•     Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

•     Pracoviště: Praha

•     Nástup: ihned nebo dohodou

•     Pracovní poměr: HPP

Místo pracovní pozice je: Multiscan s.r.o., Okruhová 1135/44, 155 00 Praha 5

Motivační dopis s životopisem zašlete, prosím, na e-mail: lucanikova@akesoholding.cz, Lenka Lučaníková, do předmětu uveďte: odborný administrativní pracovník/asistent ředitele

V souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), v platném znění (dále jen „GDPR“) dáváte svým zaslaným životopisem souhlas se zpracováním osobních údajů.

V případě Vašich dotazů o rozsahu, účelu a dalších svých právech týkajících se zpracování osobních údajů se prosím obraťte na dpo@multiscan.cz

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte nás