IT technik

 JESSENIA a.s., REHABILITAČNÍ NEMOCNICE BEROUN hledá kandidáty na pozici

 IT technik

Místo výkonu práce: Rehabilitační nemocnice Beroun
Předpokládaný nástup do zaměstnání: ihned nebo dle dohody.
Doba trvání pracovního poměru: pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce, poté dle vzájemné dohody.

Pracovní náplň:
• aktivní podíl na provozu IT;
• správa infrastruktury – sítě, serverů, storage, koncových zařízení;
• správa a informačních systémů a aplikačního software;
• podpora uživatelů;
• spolupráce na plnění dílčích IT projektů;

• aktivní podíl na implementaci a provozu aplikace pro facility management pro celý holding

• údržba dat (export/import, hromadné změny ap.) a číselníků v aplikaci pro facility management

• správa, tvorba a udržování aktuální technické dokumentace aplikace pro facility management

• správa, tvorba a udržování aktuální technické dokumentace jednotlivých IT technologií.

Kvalifikační předpoklady:
• vzdělání technického nebo technicko – ekonomického směru SŠ / VOŠ / VŠ;
• základní znalost anglického jazyka (technická terminologie).

Požadavky:
• znalost OS Windows Server (správa Active Directory, terminal services, apod.);
• orientace v síťových technologiích;
• znalost práce s SQL databázovými systémy (MS SQL) alespoň na úrovni dotazování

• řidičské oprávnění skupiny B.

Dále uvítáme:
• organizační schopnosti;
• samostatnost, loajalita, komunikativnost (reprezentativní vystupování, umění jednat s lidmi);
• diskrétnost, spolehlivost;
• odolnost vůči stresu, schopnost řešit problémy.

Nabízíme:
• zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu;
• motivační platové ohodnocení;
• prostor pro samostatnost;
• zaměstnanecké výhody - benefity

Životopisy  zašlete na adresu: Rehabilitační Nemocnice Beroun, Personální oddělení, Prof. Veselého 493, 266 01 Beroun, popřípadě na e-mailovou adresu:personalni@nember.cz

bližší informace Kateřina Horová tel.311 745 297i

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte nás