Dispečer/ka zdravotnické dopravní služby

JESSENIA a.s., Rehabilitační nemocnice Beroun

přijme do dvousměnného nebo nepřetržitého provozu

DISPEČERA / DISPEČERKU ZDRAVOTNICKÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY

Náplň práce:

organizace a evidence velkého rozsahu pravidelných a nepravidelných jízd vozidel DZS

pořizování návrhů na vyřazení a obnovu vozového parku

kontrola a evidence jízd a zajišťování výkaznictví pro vnitřní potřebu a pro ZP

Požadujeme:

strukturovaný životopis s telefonickým kontaktem

vstřícný vztah k pacientům a kolegům

minimálně střední odborné vzdělání

znalost práce na PC

trestní bezúhonnost

organizační schopnosti

samostatnost

zodpovědnost

praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

Čeká na Vás moderní, příjemné prostředí špičkové nemocnice, ale také mnohé další!

Příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů dovolené
Možnost využití bezplatné právní konzultace
Dotované závodní stravování
Možnost odborného růstu, podpora vzdělávání – kurzy, školení, výuka angličtiny
Slevy v nemocniční lékárně
V případě hospitalizace na odděleních nemocnice (pouze s několika výjimkami) sleva, případně bezplatné využití lůžka pro zaměstnance a slevy pro rodinné příslušníky
Bazén zdarma pro zaměstnance a rodinné příslušníky
Tělocvična
Cvičení na přístrojích HUR
Masáže
Slevový čip k nákupu kávy z automatů rozmístěných v nemocnici

Nástup: možný ihned nebo dle dohody

Zájemci o bližší informace nás mohou kontaktovat na e-mailové adrese personalni@nember.cz nebo na tel. 311 745 295.

V souladu s platným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), v platném znění (dále jen „GDPR“) dáváte svým zaslaným životopisem souhlas se zpracováním osobních údajů.

V případě Vašich dotazů o rozsahu, účelu a dalších svých právech týkajících se zpracování osobních údajů se prosím obraťte na dpo@multiscan.cz

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte nás