Lékař/ka pro Komplexní onkologické centrum Pardubického kraje

Onkologické a radiologické centrum Multiscan sídlí v Pardubické nemocnici a je součástí Komplexního onkologického centra Pardubického kraje. Zároveň provozuje ambulance klinické onkologie v Chrudimi, ve Svitavách a v Ústí nad Orlicí. Jako další detašované pracoviště slouží i onkologické oddělení Nemocnice Hořovice. Kromě těchto ambulancí funguje v rámci centra i oddělení radiodiagnostiky, které sídlí na Poliklinice Vektor v Pardubicích.

Naše centrum je součástí holdingu AKESO, jednoho z předních poskytovatelů zdravotní péče v Česku. AKESO provozuje kromě Onkologického a radiologického centra Multiscan i Nemocnici Hořovice, Diagnostické centrum Nemocnice Hořovice v Praze a Rehabilitační nemocnici Beroun. Vedle těchto zařízení patří do skupiny i další ambulance, lékárny a stavební divize.

Naše motto „Zdraví člověka. Lidskost. Vstřícnost.“ sdružuje hodnoty, kterých se v našich zařízeních držíme. Společně tak posouváme zdravotnictví na vyšší úroveň.

Přidejte se k nám.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT
Budete pracovat v moderním prostředí. K dispozici vám budou špičkové technologie a tým zkušených lékařů a zdravotníků našeho centra. Ve své práci budete mít rovněž možnost uplatnit inovativní postupy.

KDE BUDETE PRACOVAT
V Onkologickém a radiologickém centru Multiscan.

CO OD VÁS POŽADUJEME
Ukončení příslušného vysokoškolského vzdělání s odbornou způsobilostí, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Dále požadujeme zájem o klinickou nebo radiační onkologii. Zároveň očekáváme pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti a chuť nadále se rozvíjet. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí.

CO VÁM DÁLE NABÍZÍME
Vaše finanční ohodnocení s vámi probereme na osobní schůzce. Navíc nabízíme benefity, které po dohodě ještě upravíme přímo na míru:

  • bydlení prémiové kvality
  • přístup k nadstandardní zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky
  • 6 týdnů dovolené
  • možnost zkráceného úvazku
  • a mnohem více

Seznam všech benefitů pro naše zaměstnance naleznete pod videem.Máte zájem o nabízenou pozici?
Chcete více informací o platovém ohodnocení a bonusech?
Kontaktujte nás.

*
*
*
*
*
*


odeslat zprávu