Důležité informace COVID-19

Pro objednání primárně využívejte náš rezervační portál níže

OBJEDNÁNÍ

Na ANTIGENNÍ a PCR test se můžete dostavit po předchozím objednání. Pro objednání využijte rezervační portál níže.

  • Z preventivních důvodů je možné absolvovat dva PCR testy měsíčně zdarma. Test provádíme na základě předložení žádanky od lékaře nebo hygienické stanice
  • Nově provádíme PCR a antigenní testy pro SAMOPLÁTCE. Rezervaci můžete vytvořit zde. Kontakt pro zrušení či změnu rezervace u samoplátců je: +420 702 101 001 nebo klient@altoa.cz.  
  • V rámci plošného testování doporučujeme absolvovat antigenní test opakovaně, a to i při negativním výsledku předchozího testu, ne však dříve než jednou za 7 dnů od posledního odběru.


VÝSLEDKY

  • Výsledky antigenního testu Vám budou zaslány formou SMS a e-mailem v češtině a angličtině (ke stažení certifikát) do cca 60 minut od odběru. Pokud výsledky neobdržíte, obraťte se na tel. č. 466 019 535. V případě pozitivního antigenního testu, který jste absolvovali u nás, nabízíme možnost OVĚRENÍ PCR testem.   
  • Výsledky PCR testu Vám budou zaslány formou SMS na Vámi uvedené číslo. Pokud SMS neobdržíte do 48 hod., obraťte se na laboratoř: covid@spadia.cz. Certifikát o výsledku testu je možné vygenerovat na https://ocko.uzis.cz/. Upozorňujeme, že naše centrum nemá možnost náhledu do laboratoře pro vyhledávání výsledků.

NOVĚ TESTUJEME I PREVENTIVNÍ PCR (zdarma dvakrát za kalendářní měsíc)

Ve spolupráci s laboratoří Spadia Lab zajišťujeme i preventivní PCR. Termín si můžete rezervovat na příslušném odkazu. Vzorek na PCR je nutné odeslat do laboratoře, proto výsledek dostanete od laboratoře za 24–48 hodin od odběru vzorku    (v závislosti na času odběru během dne a vytíženosti laboratoře).

Upozorňujeme, že státní systém ISIN (www.ocko.uzis.cz) v posledních týdnech zaznamenává pravidelné výpadky a bohužel se stává, že přestože jsou výsledky do systému zaslány ze strany laboratoře, není v ISIN dostupný certifikát o výsledku i mnoho hodin po jeho zadání do systému. Pro tento případ nabízíme, že Vám laboratoř odešle vlastní mezinárodní certifikát na Váš email ihned po získání výsledku. Cena této služby je 240 Kč včetně DPH. Pokud o tuto službu máte zájem, zaškrtněte tuto možnost při rezervaci termínu a vyplňte číslo svého cestovního dokladu (bude uvedeno na certifikátu). Dokladem o platbě, kterou obdržíte emailem, se potom prokažte na odběrovém místě.


ODBĚROVÉ MÍSTO
Odběrové místo naleznete v konferenčním sále budovy č. 24. Vstup z ulice Kyjevská, nikoliv z areálu Pardubické nemocnice. 

Foto: zdroj www.google.cz/maps

 1 Objednat se na...

zdarma v rámci státem podporované národní kampaně
pro pacienty se žádankou vydanou lékařem nebo hygienickou stanicí a od 7. 6. preventivně (zdarma 2× za měsíc)
AG test pro samoplátce pokud požadujete AG test, ale už jste vyčerpal(a) možnosti testovat se zdarma
PCR test pro samoplátce pokud požadujete PCR test, ale už jste vyčerpal(a) možnosti testovat se zdarma